جمعه 17 مرداد 1399 Friday 7 August 2020 17 ذی‌الحجه 1441

رتبه اول اینترنت به آسیاتک تعلق دارد

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام كرد: اپراتورهای ارائه‌دهنده ...

اینترنت پرسرعت (ADSL).

در ۳ ماهه دوم سال جاری براساس نظرسنجی از كاربران در ۵ محور كیفیت، تناسب قیمت و تنوع سرویس، رسیدگی به شكایات، پشتیبانی و ارزش‌گذاری به مشتریان و وفاداری ارزیابی و رتبه‌بندی شده‌اند.
بیشترین آمار رضایت مشتریان به آسیاتک تعلق دارد
براساس نتایج ارزیابی، شركتهای انتقال داده‌های آسیاتک، رتبه اول، داده‌گستر عصر نوین (های وب) و آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترك رتبه دوم و پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین) رتبه سوم را كسب كردند كه براساس سطح‌بندی در سطح خوب قرار می‌گیرند.

عصر انتقال داده‌ها و كارا امین ارتباط در پایین ترین رتبه ها
همچنین شركتهای داده‌پردازی فن آوا و ندا گستر صبا به طور مشترک رتبه چهارم را كسب كرده و در سطح اپراتورهای قابل قبول قرار گرفتند و شركتهای پیشگامان توسعه ارتباطات رتبه پنجم، مخابرات ایران و انتقال داده‌های رهام داتک به طور مشترک رتبه ششم، لایزر، عصر انتقال داده‌ها و كارا امین ارتباط به ترتیب رتبه‌های هفتم تا نهم را به دست آوردند كه باید در جهت تلاش برای ارتقاء كیفیت و جلب نظر مشتری اقدام كنند.
غلامرضا داداش زاده معاون رگولاتوری در این باره گفت: نتایج ارزیابی نشان‌دهنده تلاش دارندگان پروانه اینترنت، در رقابت سالم و ارائه سرویس با كیفیت بالا و حفظ مشتریان خود است.

وی افزود: این رتبه‌بندی براساس میانگین امتیازی كه كاربران از صفر تا ۲۰ در محورهای پنجگانه به اپراتورشان می‌دهند انجام شده و در چهار سطح عالی، خوب، قابل قبول و ضعیف سطح‌بندی می‌شوند. این ارزیابی نشان می دهد که هیچ یک از اپراتورهای اینترنت، در سطح عالی قرار نگرفته اند.

ورود کاربران

نقشه

اطلاعات تماس

آدرس ستاد مرکزی :
استان خراسان رضوی - مشهد- فلکه برق(میدان بسیج) - نبش درمانگاه - شرکت هدیش رایانه
تلفن های تماس ستاد مرکزی  :
38511384 - 38523617 - 38547802 با پيش شماره  051


 دانلود برنامه ردیاب برای موبایل:

  

 

Template Design:Dima Group